Találkozó lányok lyon, Az első félidőt átaludta, végül simán verte a sereghajtót a Lyon - VIDEÓVAL

ismerd kategóriák ado gabon társkereső

Az Euroliga negyeddöntőjének első meccsén a Sopron kiváló védekezésének is köszönhetően 28 ponttal győzött a francia Lyon ellen, így alighanem ledolgozhatatlan előnybe került a párharc pénteki, második mérkőzése előtt. A zöld mezes soproniak kiváló játékkal fölényes sikert arattak a Lyon fölött Fotó: fiba.

Csoportgyőztes a magyar válogatott Debrecenben

A szerdai első meccsen a Jekatyerinburg 13 ponttal győzött a Kurszk ellen, ezután következett a negyedik final four-szerepléséért harcoló Sopron és a négyes döntőben korábban nem szereplő Lyon összecsapása.

A Lyon sorait erősíti a Sopron Basketnél és között pattogtató szerb Alekszandra Crvendakics, ugyanakkor hiányzik a francia csapat egyik találkozó lányok lyon játékosa, az amerikai-izraeli Alysha Clark. Ám a vendégek nélküle is jól kezdték a meccset, egy korai triplának is köszönhetően 7—2-vel megléptek az elején és 11—6-nál a magyar csapat edzője, Gáspár Dávid időt is kért. Nem sokkal ezután Fegyverneky Zsófia, majd az amerikai, az előző idényben Montpellier-ben játszó, így a Lyont jól ismerő Gabby Williams is elsüllyesztetett egy triplát, és bár közben a franciák is szereztek két pontot, csökkent a különbség.

férfi társkereső egyedül szöveg flört

A Sopron egy 14—6-os sorozat végén 20—nél a vezetést is átvette, de tíz perc után 20—at mutatott az eredményjelző. A második negyedet 6—2-vel kezdte a Sopron, majd folytatta is jó sorozatát, Williams vezérletével egyre növelte előnyét, a franciáknak kétszer is időt kellett kérniük, de a nagyszünetre így is 45—re a Sopron vezetett.

• Boateng Süle, a szünetbenAlaba, A.
  • Nyilatkozatcsokor a Sopron Basket honlapjának segítségével.

Williams húsz perc után 11 ponttal állt, majd a meccset gyel fejezte be még a végső dudaszó pillanatában is betalált. A Sopron a folytatásban is remekül védekezett, a Így az utolsó negyed előtt, 70—os soproni vezetés után tulajdonképpen már csak a végeredmény volt kérdés.

A Sopron 28 ponttal, 94—ra győzött, és jó eséllyel el is döntötte a párharcot.

Persze az, hogy melyik két csapat jut tovább a soproni buborékból, hivatalosan a pénteki második meccseken dől el. Az viszont már ismert, hogy a Sopron—Lyon párharc továbbjutója a spanyol Girona—Avenida párharc győzetésével találkozik majd.

Edző: Valery Démory Az eredmény alakulása. Védekezésben a kizárásokkal és a rotációval is gond volt, azonban ezután szépen magunkra találtunk, majd megnyugtató előnyt építettünk ki, de nem nyugszunk meg.

1. Az FC Barcelona évek óta kommunikálja, hogy a korábbiaknál nagyobb hangsúlyt fektetnek a nő futballra és ez, úgy tűnik, igaz is, hiszen az első spanyol női csapat lett, akik a Bajnok Ligája döntőjéig meneteltek.
  2. Nyilatkozatcsokor a Sopron – Lyon mérkőzés után – WBASKET
  3. Angol neve társkereső
  4. A négyes és hatos villamossal közlekedőket sok bosszúság érheti a jövőben.
  5. A Bayern s győzelmet aratott az Olympique Lyon felett | ZAOL

Muszáj hideg fejjel gondolkodni, és a következő mérkőzésre is ugyanilyen elánnal, ugyanilyen elszántsággal kijönni. Utána örülhetünk, de addig erről szó sem lehet.

fiatal fém társkereső megfeleljen a borkönyvnek

Valery Démory: — Úgy gondolom, nagyszerű mérkőzést játszott a Sopron. Gyors volt, jól támadott és védekezett.

havi költség egyetlen háztartási boldog vagyok, hogy tudom,

Könnyű ziccereket rontottunk, és rengeteg eladott labdánk volt. A soproni buborék másik mérkőzésén Dinamo Kurszk nő keres többet középkorú férfi —Jekatyerinburg orosz 67—80 15—35, 21—17, 16—18, 15—