Kanada legjobb helyen találkozó. Történelmi csúcsrangadó a negyeddöntőben

találkozó méltó nők a férfiak találkozom nem egészen

Gól kanada legjobb helyen találkozó döntetlent játszott Ausztráliával az Egyesült Államok, míg Hollandia 8—2-re legyőzte Kínát a tokiói olimpia női labdarúgótornáján, a csoportkör záró fordulójában. Nem tudta győzelemmel zárni a női labdarúgótorna csoportkörét az Egyesült Államok válogatottja Fotó: AFP Az amerikaiak az első mérkőzésen 3—0-ra kikaptak a svédektől, majd Új-Zéland ellen már 6—1-re nyertek.

A csoportkör záró fordulójában aztán Ausztrália ellen lépett pályára az USA, a találkozón mind a két csapat sok helyzetet alakított ki, de nem született gól 0—0. Jobb gólkülönbségével az amerikai válogatott jutott tovább a második helyen. A csoport másik találkozóján a svédek könnyedén, 2—0-ra győztek Új-Zéland ellen.

Account Options

A Japán válogatott végletekig kiélezett mérkőzésen győzött 1—0-ra Chile ellen, míg Kanada 1—1-es döntetlent játszott Nagy-Britanniával. Az F-csoport utolsó fordulójában Hollandia Kína ellen lépett pályára.

self leírás társkereső portál társkereső oldalak svájc vélemények

A kínaiak 1—0 után még egyenlíteni tudtak, de a félidőre 3—1-es holland vezetésnél vonultak a felek. A fordulás után a hollandok további öt gólt szereztek, míg a kínaiak csak egyet, így 8—2-re győzött Hollandia, amely három mérkőzésen 21 gólt szerzett a csoportjában. A négyes második helyén végző Brazília 1—0-ra verte meg Zambiát.

Regisztráció

A tokiói olimpia női futballtornája a negyeddöntőkkel folytatódik július án, pénteken. Svédország 9 pont, 2.

különleges gendarme társkereső társkereső oldalak 86

USA 4 pont 6—43. Ausztrália 4 pont 4—54. Nagy-Britannia 7 pont, 2.

Canada: weed, immigration and The viragzotea.hu Episode.

Kanada 5 pont, 3. Japán 4 pont 2—24. Hollandia 7 pont, 2. Brazília 7, 3.

top free meeting app új ismeretség soha időben

Zambia 1 7—154. Kína 1 6—17 Továbbjutott: Hollandia, Brazília.

• Csütörtökön a negyeddöntő négy mérkőzésével folytatódik a jégkorong elit-vb Rigában.